Tuning Turbosprężarki

W turbonaprawa.pl poza możliwością regeneracji turbosprężarki bądź zakupu fabrycznie nowej turbosprężarki możecie skorzystać
z profesjonalnej modyfikacji turbosprężarki do zastosowań wyczynowych.

Tuningujemy turbosprężarki do silników diesla oraz benzynowych. Nie ważne czy Twoja turbosprężarka jest używana, uszkodzona czy nowa
nasza firma zawsze znajdzie rozwiązanie na odpowiednią modyfikację Twojego urządzenia.

Dokonujemy wielu zmian poprawiających parametry, sprawność i wydajność turbosprężarek zmieniając też podzespoły w urządzeniu. Dzięki takim procesom zwiększamy moc pojazdu oraz moment obrotowy w całym zakresie obrotów silnika ponadto zwiększa się też ilość dostarczanego powietrza do komory silnika i płynniej wykorzystywana jest energia z spalin.

Jak wygląda realizacja z TurboNaprawa.pl:

Indywidualna obsługa: analiza modyfikacji, konsultacja modyfikacji z klientem, planowanie działania oraz znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania dla konkretnego urządzenia.

Dobór komponentów:
  • kute koła kompresji (tzw. billet compressor wheel) – przy większości wykonywanych modyfikacji wykorzystujemy kute koła kompresji wykonane z najwyższej jakości aluminium dużo lżejsze od standardowych co daje nam dużo szybszą reakcję oraz znaczne zmniejszenie tzw. turbolag. Kute koła są dużo bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykorzystywana przez nas technologia pozwala nam wytworzyć koło o dowolnych wymiarach. Dzięki takiemu rozwiązaniu turbosprężarka szybciej reaguje a pojazd jest mocniejszy co daje różnicę nawet o 20-25% więcej wydajności w porównaniu do standardowego koła kompresji o takich samych wymiarach.
  • anodowane koła kompresji – wykorzystywane koła kompresji są anodowane w bardzo wysokiej jakości co daje nam wysoką wytrzymałość oraz twardość powierzchni koła niczym zahartowana stal, ponadto koło uzyskuje lepszy wygląd i jest w kolorze.
  • lepszej jakości indywidualne podzespoły – ze względu na duże obciążenia jakie pojawiają się w turbosprężarkach po modyfikacji, wykorzystujemy wzmocnione łożyska oporowe z lepszym smarowaniem zastępujemy łożyska oporowe łożyskami 360 stopni jak również stosujemy indywidualne uszczelniacze z zamkami.

Wielokrotne wyważenie turbosprężarki: po uzyskaniu żądanych parametrów dodatkowo kilkukrotnie wyważamy turbosprężarkę tak aby wynik był maksymalnie precyzyjny co pozwala na cichszą pracę, lepszą wydajność oraz poprawność pracy turbiny.

Wysoka precyzja wykonania oraz kalibracji zmiennej geometrii i zakańczającej modyfikacje: Montowane podzespoły wykonywane są z tolerancją jaką przekazuje producent turbosprężarki, ponadto ustawiana i sprawdzana jest zmienna geometria turbosprężarki jak również przepływ turbosprężarki co daje najwyższy poziom wykonywanego zlecenia oraz potwierdzenie w formie papierowej dla naszego klienta.

Mamy nadzieję że przekazane informacje jasno wyjaśniają dlaczego warto zlecić nam tuning turbosprężarki.
Nasze usługi rozpoznawalne są nie tylko w Polsce ale w całej Europie.

Napisz do nas:


Call Now Button