Napisz Do Nas

Wymagane pola są zaznaczone *

Dane Kontakowe

TurboNaprawa.pl

Adres:

ul. Boya Żeleńskiego 12;
35-105 Rzeszów.


NIP: 813-101-30-36


Tel: +693 789 100
Tel: +512 920 205

E-mail:info@turbonaprawa.pl

O Nas

TurboNaprawa.pl jest firmą, która zajmuje się kompleksową naprawą turbosprężarek, sterowników elektronicznych do turbosprężarek oraz filtrów cząstek stałych dpf, fap, scr i katalizatorów z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy rozpoznawalni na terenie całej Polski i Europy. Kilkanaście lat w branży automotive, odpowiedni dobór montowanych wysokiej jakości części, zawsze służący dział techniczny, wyspecjalizowany personel oraz sposób wykonania usługi niemalże fabryczny i potwierdzony testami specjalistycznych maszyn pozwolił nam na osiągnięcie jakim jest ilość wykonywanych usług oraz sprzedaż produktów globalnie.

Nasi klienci nie muszą martwić się o swoje urządzenia, a szereg przeprowadzanych diagnostyk pozwala na 100% gwarancję sprawnie działających urządzeń. Dlatego jako nieliczni zdobyliśmy tak duże zaufanie i poparcie w branży. Z naszych usług korzystają również firmy konkurencyjne. Na co dzień przyjmujemy ogromne ilości zleceń, które realizowane są w trybie natychmiastowym. Jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie dla niespełna każdego problemu, jeśli jest możliwość wymieniamy urządzenia na już zregenerowane.

Szerokie kontakty i bezpośredni import części jak również własna produkcja pozwala nam zaoferować nie tylko dobrą jakość usługi ale też wyjątkową cenę. Na tej podstawie nieustanie zdobywamy nowych klientów, którzy cieszą się ze skutecznie przeprowadzonych napraw urządzeń. Największym znaczeniem i mottem naszej firmy jest zadowolony klient a dowodem na to jest ilość wykonywanych przez nas napraw i serwisów, które z nami współpracują…

Współpracuj z doświadczonym serwisem – turbonaprawa.pl / dpfteam.pl autoryzowany serwis regeneracji

DCIM100GOPROGOPR3623.
Call Now Button