Realizacja zleceń:

Zlecenia złożone do godziny 12:00 przeważnie realizowane są w tym samym dniu.
Czas doręczenia przesyłki uzależniony jest od firmy przewozowej/kurierskiej, natomiast w 99% jest to 24h na terenie całej Polski, wobec powyżeszgo przesyłka dociera na kolejny dzień od czasu złożenia zamówienia. Wysyłamy również przesyłki międynarodowe.

Dostawa jest możliwa po potwierdzeniu dostępności towaru.

Wymiana urządzenia/kaucja:

Kupując urządzenia na wymianę doliczana jest kaucja do momentu zwrotu uszkodzonego urządzenia, kaucja doliczana jest w automatycznie w sklepie internetowym po wybraniu opcji “zamawiam z obowiązkiem zwrotu urządzenia” (nie wybranie opcji zamawiam z obowiązkiem zwrotu urządzenia w przypadku zamówienia turbosprężarki bądź sterownika dotyczyć będzie opłacenia usługi regeneracji urządzenia.

W przypadku zwrotu uszkodzonego urządzenia kaucja zostaje zwrócona.

Wysyłając urządzenia prosimy o demontaż wszystkich istotnych podzespołów montażowych, które są niezbędne do montażu wymienionego urządzenia tj. przewody zasilające, spływy, uchwyty, krućce, sondy.

Realizujemy odbiór przesyłek od klienta ze wskazanego adresu, wówczas koszt usługi doliczany jest do usługi naprawy i stanowi 20 zł brutto.
W przypadku zwrotu urządzeń prosimy o zaznaczenie na liście przewozowym zwrot oraz przekazanie danych do zwrotu:

  • imię i nazwisko lub dane firmy kupującego
  • nr konta bankowego do zwrotu kaucji
  • kwotę kaucji jaka została opłacona oraz numer rachunku lub fv

Zwroty:

Zwroty urządzeń prosimy przesyłać na adres:
turbonaprawa.pl
35-105 Rzeszów,
ul.Boya Żeleńskiego 12,
tel.501-929-994

Prosimy o pakowanie paczek z dużą ilością wypełniaczy tj. folia bąbelkowa, tektura itp. W przeciwnym razie za uszkodzenia urządzenia odpowiedzialny jest wysyłający. Faktury, dane dot. urządzeń oraz instrukcje znajdują się pod listem przewozowym w przypadku przesyłania paczek przez naszą firmę.

Call Now Button